SUSIEKITE SU MUMIS: +370 685 06 774 | info@42studio.eu

Seo paslaugos

42studio gali pasiūlyti efektyvias ir ilgalaikias SEO PASLAUGAS. Jeigu Jūs norite būti matomi internete Jums būtinai reikia užsiakyti SEO paslaugas. Kodėl? Todėl, kad tai nėra mokestis už paspaudima, todėl, kad tai yra ilgalaikis sprendimas ir beabejo, todėl kad tai yra tikrai pigiau negu mokėti google adwords už paspaudimą. Pagalvokite juk paspaudimas kainuoja, o kliento galite ir neturėti iš to paspaudimo. Tačiau naturalioje paieškoje budami pirmi ar bent jau pirmam TOP 5-tuke nemokėsite už paspaudimą ar Jūsų puslapio peržiūra. Mokėsite už tinklalapio iškelimą į pirmasias pozicijas ir tinklalapio išlaikymą jose.

Todėl šioje vietoje Jums gali padėti 42studio.eu ir partneriai. Partneriai yra kvalifikuoti savo srities ekspertai kurie dirba ne vienerius ar dvejus metus. Ilgalaikią patirtį turintys asmenys gali užtikrinti Jums jog gausite būtent tai ką užsisakysite.

Štai ką sako vienas iš iškeltų projektų:

„Pasitikiu šia komanda iki šiol. Reikėjo sukurti tinklalapį paprastiems žmonės ir už žmonišką kainą – ką ir gavau iš šių vyrukų. Tačiau to neužteko ir pradėjau naudotis google adwords. Trumpam laikotarpiui tai tikrai yra puikus ir efektyvus variklis. Tačiau ilgalaikiui sprendimui netinkantis ir atimantis tikrai didelę dalį pelno. Pradėjau domėtis – kas yra SEO ir beabejo pasiklausiau pas svetainę kūrusius 42studio ar jie žino kas tai yra, ir gal galėtų pagelbėti man. Tai puikiai pavyko, šiuo momentu turiu labai daug užsakymų. Net nespėju vienas, todėl tenka samdysis po vieną, ar du žmones, kad galėčiau darbus atlikti greičiau ir efektyviau. Manau tikrai verta rinktis šiuos vaikinus, tiek dėl tinklalapio kūrimo, tiek dėl SEO paslaugų.“UAB „Deimantinis gręžimas“ direktorius.

Turite klausimų apie "Seo paslaugos" paslaugą?

Laukiame Jūsų klausimų. Stengiamės atsakyti kuo greičiau, na o jeigu atsakymo reikia iškart, galite skambinti nurodytais kontaktais.